Davutoğlu ile Türkiye Hızına Hız Katacak

27 Ağustos 2014 Çarşamba 16:42

AK Partinin yeni Genel Başkanı Prof.Dr. Ahmet Davutoğlunun istikrarın devamı için önemli bir isim olduğunu belirten Canik Belediye Başkanı Osman Genç 62.Hükümetin Başbakanı ve AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile Türkiye hızına hız katacak dedi.

Davutoğlu ile Türkiye Hızına Hız Katacak

AK PARTİ İLKLERİN PARTİSİ

AK Parti 1. Olağanüstü Büyük Kongresi'ne katılan Canik Başkanı Osman Genç, AK Parti Genel Başkanı bayrağını 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan devir alan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu'nun hizmet bayrağını aynı azim, kararlılık ve çalışkanlıkla taşıyarak Türkiye'nin hızına hız katacağını söyledi. Başkan Genç," Bugün Türk siyasi tarihinde birçok ilklere imza atan AK Partimiz'de bir bayrak değişimi yaşandı. Bu değişimle yeni Türkiye yeni Başbakanı'na kavuştu. AK Parti Genel Başkanı ve 62. Hükümetin Başbakanı seçilen Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 12. Cumhurbaşkanı, Milletin Adamı Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açtığı yolda ülkemizi belirlenen hedeflere aynı kararlılıkta ulaştıracağına inancımız tamdır. " dedi.  

DESTEĞİMİZ TAM

Başkan Genç, "AK Parti'nin yeni Genel Başbakanı ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu, devlet tecrübesi, kararlılığı, inancı ve Türk halkına olan sevgisi ile milletimizin ve ülkemizin yükselişinin devamını sağlayacaktır. Mevlana diyarı Konya’da doğan, bu iklim içerisinde yetişmiş, üniversite hocalığı, yazarlık ve diplomatlığından edindiği entelektüel birikimi siyaset sahnesine taşıyarak önemli hizmetlerde bulunan Genel Başkanımız ve Başbakanımız Davutoğlu'na yerelde elimizden gelen desteği vereceğiz.

TÜRKİYE'YE HAYİRLİ OLSUN

2001’den beri partimizin lideri, 2002’den beri de ülkemizin lideri olan ve ülkemize adeta çağ atlatan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ardından partimizin ve ülkemizin aynı heyecan ve daha güçlü olarak yoluna devam edeceğine inanıyoruz. Bu veda değil yeni bir başlangıçtır. Partimizin misyonu ve vizyonu aynı. Sadece Genel Başkanımızın ismi değişiyor. Birliğimiz ve yol arkadaşlığımız aynı. Yeni Türkiye'nin Yeni Cumhurbaşkanı ve Yeni Başbakanı şehrimize, ülkemize, Türk ve İslam alemine hayırlı olsun.  

Davutoğlu ile Türkiye Hızına Hız Katacak
Davutoğlu ile Türkiye Hızına Hız Katacak