Nihat Vural'a Son Görev

13 Ocak 2015 Salı 14:36

Geçirdiği kalp krizi sonrası vefat eden Canik Belediyesi eski özel kalem müdürü Nihat Vural (64), gözyaşları arasında toprağa verildi. Vuralı son yolculuğunda Başkan Osman Genç ve çalışma arkadaşları yalnız bırakmadı.

Nihat Vural'a Son Görev

Canik Belediyesi'nin eski Özel Kalem Müdürü ve Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi Amiri Nihat Vural, önceki gün geçirdiği kalp krizi sonrası vefat etti. Vural'ın cenazesi Tekkeköy Büyüklü Köyü Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

GENÇ YALNİZ BİRAKMADİ

Canik Belediye Başkanı Osman Genç'in, son yolculuğunda yalnız bırakmadığı Vural'ın cenaze törenine AK Parti eski Milletvekili Fatih Öztürk, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Tekkeköy Eski Belediye Başkanı Hayati Tekin, Canik Belediyesi Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, belediye çalışanları ile Vural'ın ailesi, yakınları ve sevenleri katıldı.

Canik Belediyesi'nde yıllarca Özel Kalem Müdürlüğü yapan aktif kişiliğiyle dikkat çeken Vural, Canik Belediyespor yöneticiliği de yapmıştı. Son olarak Hasan Doğan Spor ve Eğitim Merkezi Amirliği görevini yürüten Vural, iki çocuk babasıydı.

 

 

Nihat Vural'a Son Görev
Nihat Vural'a Son Görev
Nihat Vural'a Son Görev
Nihat Vural'a Son Görev