Türkiye'yi 2023'e Gençlerle Taşıyacağız

13 Nisan 2015 Pazartesi 15:52

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 2023 hedeflerinde gençlere de büyük görevler düştüğünü belirterek, Türkiyenin geleceği gençlerimizin gücüne bağlıdır. Ülkemizi 2023e gençlerimizle birlikte taşıyacağız. Biz gençlerimize güveniyoruz dedi.

Türkiye'yi 2023'e Gençlerle Taşıyacağız

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Caner Göktepe ve yönetim kurulu üyeleri Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i makamında ziyaret etti. AK Parti Canik İlçe Gençlik Kolları Başkanı Serkan Asma ile Canik Belediyesi Meclis Üyesi Nazif Akın'ın da bulunduğu ziyarette gençlerle sohbet eden Başkan Osman Genç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Türkiye’yi ulaştırmak istedikleri 2023 hedeflerinde gençlere de büyük görevler düştüğünü söyledi.

'YENİ TÜRKİYE'NİN TEMSİLCİLERİSİNİZ'

AK Parti'nin her kilometre taşında gençlerin emeğinin olduğunu belirten Genç, "İnşallah 2023 hedefimize Ak Gençlerle ve siyasetin içerisinde hizmet etmeye devam eden siz misafirlerimizle ulaşacağız. Sizler yeni Türkiye'nin temsilcilerisiniz. Türkiye'mizin geleceği siz gençlerimizin gücüne bağlı. Sizler ne kadar güçlü ve donanımlı olursanız, ülkemizin geleceği o kadar sağlam olur. Hedefimiz 2023. Siyasette makamlar geçici, davalar kalıcıdır, davasına sahip, ülke meselelerine hakim, her yönüyle inançlı ve bilinçli bir gençlik yetiştirmek ana hedeflerimizdendir" dedi.

'GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ'

Samsun'u gençlerle birlikte 2023'e taşıyacaklarını ifade eden Genç, "Biz gençlerimize güveniyoruz, sizler bu ülkenin geleceğisiniz, Cumhuriyetimizin 100. kuruluş yıldönümü olan 2023 hedefine, sizin yaşınızda iken 21 yaşında çağ açıp çağ kapatan Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethinin 600. yıldönümü olan 2053 hedefine ve Alparslan’ın 1071’de Anadolu’nun kapılarını Türklere açışının 1000. Yıldönümü olan 2071 hedefine gençlerimizle ulaşacak ve ülkemizi dünyanın süper gücü yapacağız, dünyada mazlumların sesi, Hak'kın ve haklının sesi olmaya, her zaman doğrunun yanında yer almaya devam edeceğiz" diye konuştu.

'GENÇLERE 2023 İÇİN 3 ALTİN ÖĞÜT'

Gençlere üç altın öğüt de veren Başkan Genç, şunları söyledi: "Büyük Türkiye'de güçlü yarınlar için, 2023 vizyonunda belirtilen hedeflere ulaşmak için ve en önemlisi davamızın gelecek nesillere aktarılması için en büyük sorumluluk gençlerimizin olacaktır. 2023'e ulaşmak için birincisi sağlığınıza çok dikkat edeceksiniz. İkincisi teknolojiyi çok iyi takip edeceksiniz, üçüncüsü ise öğrenmeyi öğreneceksiniz. Bilgi o kadar çok hızlı değişiyor ki size en çok lazım olan, bilgiyi nerede bulacağınız. Evrensel normlarda kendinizi sürekli yenilemeniz gerekiyor."

Türkiye'yi 2023'e Gençlerle Taşıyacağız
Türkiye'yi 2023'e Gençlerle Taşıyacağız
Türkiye'yi 2023'e Gençlerle Taşıyacağız
Türkiye'yi 2023'e Gençlerle Taşıyacağız
Türkiye'yi 2023'e Gençlerle Taşıyacağız