Yeni Türkiye'yi 2023'e Ak Parti Taşıyacak

19 Nisan 2015 Pazar 16:12

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Türkiyenin ilk kez AK Parti döneminde büyük bir vizyon çizdiğini belirterek, Türkiyeyi 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine AK Parti taşıyacaktır. 7 Haziran, Türkiyenin geleceği için önemli bir tarihtir dedi.

Yeni Türkiye'yi 2023'e Ak Parti Taşıyacak

Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu'nda yapılan AK Parti Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı'na katılan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, toplantıyı değerlendirdi. Milletin adamı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açtığı yolda Başbakan Ahmet Dağutoğlu'nun liderliğindeki AK Parti'nin Türkiye'yi hedeflerine ulaştıracağını belirten Genç, "Milletimiz 7 Haziran'da ülkemizin geleceği için bir kez daha AK Parti diyecektir. Çünkü Türkiye'yi hedeflerine taşıyacak olan tek parti AK Parti'dir" dedi.

‘BAŞKANLİK SİSTEMİ İHTİYAÇ’

AK Parti hükümetleri tarafından son 13 yılda yapılan reformlara bağlı olarak Türkiye'nin artık kabuğuna sığmadığını ve yeni bir sisteme ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Genç, "Başkanlık sistemi ve yeni anayasa Türkiye için bir zarurettir. Bu nedenle ülkemiz için önemli bir virajdayız. 7 Haziran, milletimizin, ülkemizin ve mazlum coğrafyaların geleceği için önemli bir dönüm noktasıdır. İnanıyorum ki aziz milletimiz Türkiye'mizin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşması için bir kez daha AK kadrolara görev verecektir" diye konuştu.

‘7 HAZİRAN SAMSUN'U DA İLGİLENDİRİYOR’

Haziran ayında yapılacak genel seçimlerin Samsun'un geleceği açısından da önemine işaret eden Başkan Genç, "7 Haziran ülkemizi olduğu kadar şehrimizi de yakından ilgilendirmektedir. Hepsi birbirinden değerli milletvekili adayı arkadaşlarımız, Yeni Türkiye'nin Yeni Samsun'unu inşaa etmek için çalışacaktır. AK Parti Tanıtım Toplantısında gördüğümüz heyecan 7 Haziran öncesi bizi bir kez daha mutlu etmiştir. Bu heyecanı ülkemizin bütün şehirlerinde, bütün damarlarında görmek mümkündür. Aziz Samsun halkının 7 Haziran'da yine oy rekoru kırarak bizleri gururlandıracağına inanıyorum" şeklinde konuştu.

Yeni Türkiye'yi 2023'e Ak Parti Taşıyacak
Yeni Türkiye'yi 2023'e Ak Parti Taşıyacak
Yeni Türkiye'yi 2023'e Ak Parti Taşıyacak
Yeni Türkiye'yi 2023'e Ak Parti Taşıyacak