Ak Parti Milletin Ta Kendisidir

07 Mayıs 2015 Perşembe 18:53

Genel seçim öncesi AK Partiye destek turuna çıkan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Genç, AK Parti milletin değerlerini yansıtan, milletin içinden çıkan bir partidir. AK Parti milletin ta kendisidir dedi.

Ak Parti Milletin Ta Kendisidir

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 7 Haziran öncesi AK Parti'ye destek gezilerini sürdürüyor. Her gün farklı yerlerde vatandaşlarla buluşan Başkan Genç, dün de ilk önce Hacıismail Mahallesi'nde düzenlenen kahvaltılı toplantıda mahalle sakinleri ile biraraya geldi. AK Parti Milletvekili Adayları Ahmet Demircan ile Kamuran Özden'in de katıldığı programda vatandaşlarla sohbet eden Genç, mahalle halkından 7 Haziran'da istikrarın devamı ve 2023 hedefleri için AK Parti'ye destek vermelerini istedi.

DEVGERİŞ’TE MİTİNG

Bir günde bir çok yere giderek yoğun bir program gerçekleştiren Genç, akşam ise Devgeriş Mahallesi'nde düzenlenen mitingde, vatandaşlara hitap etti. Milletvekili Adayı Ahmet Demircan'ın da katıldığı mitingde yaptığı konuşmada 7 Haziran seçimlerini "kritik" olarak değerlendiren Başkan Genç, Türkiye'nin önünü keserek, ayağına zincir vurmaya çalışanlara milletin sandıkta gereken dersi vereceğine inandığını söyledi. Genç, "AK Parti’yle, milletin arasına girmek isteyenler AK Parti karşıtlığında birleştiler. Ama şunu unutmasınlar milletle bizim aramıza kimse giremez. Çünkü AK Parti milletin değerlerini yansıtan, milletin içinden çıkan bir partidir. AK Parti milletin ta kendisidir" dedi.

‘7 HAZİRAN TÜM MAZLUM COĞRAFYALAR İÇİN ÖNEMLİ’

Türkiye'nin, dünya mazlumları için önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Genç, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti, bütün dünyadaki mazlumlara, ezilen insanlara sahip çıkmaktadır. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve AK Parti bu bakımdan onurlu bir duruş sergilemektedir. Türkiye, bölgesinde lider bir ülkedir. Bu bakımdan Türkiye’nin istikrarı ve güçlü olması tüm mazlum coğrafyalar için önemlidir. Olaya geniş bir perspektiften bakmak gerekiyor. Türkiye'nin bu seçimlerden çok güçlü çıkması gerekiyor. 7 Haziran seçimleri, sadece Türkiye’nin değil, mazlumların kaderinin belirleneceği bir seçimdir" diye konuştu.

MİLLETİMİZ OYUNLARİ YİNE BOZACAKTİR

AK Parti’nin 7 Haziran’daki genel seçimden de zaferle çıkacağını ve Türkiye’nin büyümesine devam edeceğini ifade eden Başkan Osman Genç, şunları söyledi: “Türkiye her alanda büyüyor ve koşuyor. AK Parti iktidarı boyunca bu hep böyle devam edecek. Bu bakımdan 7 Haziran'da aziz milletimizin ülkemiz üzerinde oynanan oyunları bir kez daha bozacağına inanıyorum."  

 

Ak Parti Milletin Ta Kendisidir
Ak Parti Milletin Ta Kendisidir
Ak Parti Milletin Ta Kendisidir
Ak Parti Milletin Ta Kendisidir
Ak Parti Milletin Ta Kendisidir