Meclis Toplantısı Dualarla Açıldı

02 Eylül 2015 Çarşamba 13:58

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik Belediyesi Eylül Ayı ilk Meclis Toplantısını, Meclis üyelerine şehitlerin ruhuna dua okutarak açtı.

Meclis Toplantısı Dualarla Açıldı

Canik Belediyesi Eylül Ayı İlk Meclis Toplantısı dualarla açıldı. Canik Belediyesi Meclis Salonu'nda gerçekleşen toplantıya başkanlık eden Belediye Başkanı Osman Genç, Meclis Toplantısı'nın açılışında Meclis Üyelerinden, özellikle son günlerde hunharca saldırılar sonucu şehit düşen polis ve askerlerin ruhuna bir Fatiha ve üç İhlas Suresi'nin okunmasını istedi. Meclis Üyeleri, okudukları sureleri şehitlerin ruhuna bağışladı.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJİ

Meclis açılışında yaptığı konuşmada, birlik ve beraberliğe dikkat çeken Başkan Osman Genç, "Şehitlerimiz ülkemizin kahramanlarıdır. Şehrimiz ve ülkemiz için kararlar aldığımız meclis toplantımızda şehitlerimizi unutmamız mümkün olamaz. Kahraman Türk askeri ve polisimiz, hainlere gereken cevabı tarihte olduğu gibi bugün de verecektir. Türkiyemiz, ülkemizin huzurunu bozmak isteyenlere karşı birlik ve beraberlik içerisinde yükselişini sürdürecektir" dedi.

BARİŞ DOLU BİR DÜNYA

Türkiye'nin istikrarını bozmak isteyenlere karşı asker ve polisin mücadelesini sürdüreceğini belirten Başkan Genç, "Temennimiz elbette barış içerisinde, huzur içerisinde yaşayan bir Türkiye. 1 Eylül Dünya Barış Günü'nde başta ülkemiz olmak üzere, mazlum coğrafyalarda ve tüm Dünya'da; mutlu ve huzurlu bir dünya diliyorum. Bu vesileyle ülkemiz ve bu ülke insanının huzuru için canlarını feda eden kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyorum" diye konuştu.

Meclis Toplantısı Dualarla Açıldı
Meclis Toplantısı Dualarla Açıldı
Meclis Toplantısı Dualarla Açıldı