Canik'te Planlı İş, Hızlı Çözüm

22 Mayıs 2017 Pazartesi 16:47

Canik Belediye Başkanı Osman Gençin 13 yıldır düzenli olarak her hafta başında gerçekleştirdiği Müdürler Toplantısında işler planlı yürütülürken, vatandaşların da taleplerine hızlı çözüm üretiliyor.

Canik'te Planlı İş, Hızlı Çözüm

Her hafta başında gerçekleştirilen Müdürler Toplantısı bu hafta da Canik Belediye Başkanı Osman Genç Başkanlığında yapıldı. Başkan Genç'in yanısıra Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürlerinin yer aldığı toplantıda geçen hafta yapılan çalışmalar değerlendirilirken, içinde bulunulan hafta yapılacak çalışmalar görüşüldü. Birim Müdürlerinin yaptıkları ve yapacakları çalışmalarla ilgili sunum yaptığı toplantıda, vatandaşların talepleri de değerlendirildi.

 

ÇALİŞMALAR TAKİP EDİLİYOR

Düzenli olarak yaptıkları toplantılar sayesinde işlerin planlı ve hızlı işlemesini sağladıklarını belirten Başkan Osman Genç, "Kurumsallık gereği yaptığımız toplantılar, çalışmaların takibi açısından çok önemli. Geçen hafta nerede, ne çalışma yapmışız, hangi projemiz ne aşamada, bu hafta ne çalışmaları yürüteceğiz tek tek ele alıyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızın belediyemizden olan taleplerini ilgili birim müdürlerimize iletiyoruz ve sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlıyoruz" dedi.

 

İLK GÜNKÜ HEYECANLA

Canik Belediyesi'ni diğer kurumlardan ayıran en önemli özelliğin ekip ruhu ile çalışmak olduğunu dile getiren Başkan Genç, "Belediye Başkanı, Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri ve çalışanlarımız olarak biz bir ekibiz. Aslında başarımızın altında yatan gerçek bu ekip ruhudur. Bütün amacımız vatandaşlarımıza en iyi hizmeti, en hızlı şekilde ulaştırmaktır. Şu anda Canik'in dört bir yanında hummalı bir çalışma var. Hız kesmeden ilk günkü heyecanımızla çalışmalarımıza ve Canik'e hizmet üretmeye devam ediyoruz" diye konuştu

Canik'te Planlı İş, Hızlı Çözüm
Canik'te Planlı İş, Hızlı Çözüm
Canik'te Planlı İş, Hızlı Çözüm
Canik'te Planlı İş, Hızlı Çözüm
Canik'te Planlı İş, Hızlı Çözüm