Canik'te Projeler Masaya Yatırılıyor

31 Temmuz 2017 Pazartesi 16:42

Canik Belediyesinde uygulanan her proje her hafta masaya yatırılıyor. Her hafta başında Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile İstişare Toplantısı yapan Başkan Osman Genç, Kurumsal bir belediye olarak çalışmalarımızı masaya yatırıyoruz. Bu şehrin insanlarına daha müreffeh bir yaşam sunmak için çalışıyoruz dedi.

Canik'te Projeler Masaya Yatırılıyor

Başkan Genç, her Pazartesi günü olduğu gibi bu hafta başında da Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi. Belediye tarafından yürütülmekte ve yapılacak olan projelerin masaya yatırıldığı toplantıda, çalışma arkadaşlarını tek tek dinleyen Başkan Genç, çalışmaların aşamaları hakkında bilgi aldı. Haftalık toplantılarda çalışmaları masaya yatırdıklarını belirten Başkan Genç, bu şehrin insanlarına daha müreffeh bir yaşam imkanı sunmak için ihtiyaç duyulan her hizmeti sağlamaya çalıştıklarını söyledi.

'PROJELER PLANLİ İLERLİYOR'

Şehir ve yaşayanları için yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek adına başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile düzenli olarak bir araya geldiklerini hatırlatan Başkan Genç, "Canik halkı için yapılabilecek hizmetlerin görüştüğümüz haftalık istişare ve planlama toplantısında yapılacak olan bir takım projeleri konuşuyor, istişare ediyoruz. Bu haftalık toplantılar sayesinde vatandaşlarımızın istekleri daha hızlı bir şekilde karşılanıyor. Aynı zamanda projelerimiz daha planlı şekilde ilerliyor. Ekibimizle beraber şehrimiz için var gücümüzle çalışıyoruz. Amacımız insanlarımıza daha kaliteli bir hizmet sunabilmek" dedi.

'DAHA MÜREFFEH BİR ŞEHİR İÇİN'

Halkın ihtiyaç duyduğu tüm meseleleri, öncelikli meseleleri olarak gördüklerini ifade eden Başkan Genç, "Bu şehrin çocuklarını ve insanlarını daha iyi bir geleceğe taşımak ve bu şehrin insanlarının daha müreffeh bir hayat yaşamalarını sağlamak için ihtiyaç duyulan her hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Belediyemize kurumsal bir kimlik kazandırdık. Bu toplantılarımız da bu kurumsallığımızın bir parçası. Bu sayede Canik 13 yılda çok değişti ve gelişti. Başarı bir ekip işi olduğunu asla unutmuyoruz. İlçemizdeki başarıyı ekip olarak birlikte başardık. Başarı ve hizmet çıtamızı el ele vererek daha yukarılara taşıyoruz" diye konuştu.