Canik'te Her Hafta Gelecek Planlanıyor

06 Kasım 2017 Pazartesi 15:33

Canik Belediye Başkanı Osman Genç tarafından projelerin planlı yürümesi amacıyla 13 yıldır her hafta başında düzenli olarak gerçekleştirilen Haftalık İstişare Toplantısı, ilçede planlı gelişim sağlıyor.

Canik'te Her Hafta Gelecek Planlanıyor

Canik Belediyesi'nde, her hafta başında Başkan Osman Genç ile birlikte Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri toplanarak, yatırımları masaya yatırıyor. Belediye toplantı salonunda 13 yıldır her Pazartesi günü düzenli olarak gerçekleştirilen Haftalık İstişare Toplantısı'nda bu hafta da devam eden ve yapılması planlanan yatırımlar görüşüldü. Başkan Osman Genç'in Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürlerini dinlediği toplantıda, yürütülen rutin hizmetlerin yanında, yakında hizmete sunulması planlanan projeler de değerlendirildi.

 

AYNI ANDA BİR ÇOK PROJE

Canik'te şu anda bir çok önemli projenin yürütüldüğüne de işaret eden Başkan Genç, "Rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında bir çok mahallemizde önemli çalışmalarımız var. Toptepe Mahallemizde 15 Temmuz Şehitler Tepesi (Sancaktepe), Meşe Orman Park projeleri, Mevlana Eğitim, Kültür ve Yaşam Kampüsünde Oyuncak Müzesi ve Yavuzselim Mahallemizde ilçemizin ikinci kültür merkezi olacak olan Şehit Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi projelerimiz, Kuzey Yıldızında rahmetli annem adına yaptırdığım Ayşe Genç Anaokulu ile bir çok mahallemizde hanım konakları, sıbyan mektepleri ve cami çevre düzenlemeleri çalışmalarımız var. Aynı anda bu kadar proje tamamlandığında ilçemizin değerine değer katacaktır" diye konuştu.

 

'PLANLI GELİŞİM'

Projelerin planlanmasının yanında takibinin de önemli olduğunu ifade eden Başkan Osman Genç, "Çocuklarımızın ve şehrimizin geleceği ile ilgili doğru işler yapmak adına disiplinden ve kurumsallıktan asla taviz vermedik. Yaptığımız bu toplantılarda yürütülen projeleri gözden geçirme ve yapacak olduğumuz işleri planlama imkanı buluyoruz. Başkan Yardımcılarımız ve Birim Müdürlerimizle bu şekilde koordineli bir şekilde çalışıyoruz. Toplantıda belediyemiz tarafından çalışmaları yürütülen işlerin takibini yapıyoruz, aynı zamanda o hafta içerisinde yapılması gereken işleri ilgili arkadaşlarımıza iletiyoruz. Canik'te planlı bir gelişim sağlıyoruz" diye konuştu.

 

Canik'te Her Hafta Gelecek Planlanıyor
Canik'te Her Hafta Gelecek Planlanıyor
Canik'te Her Hafta Gelecek Planlanıyor
Canik'te Her Hafta Gelecek Planlanıyor