Canik'te Öncelik Şehrin İhtiyacı

19 Şubat 2018 Pazartesi 15:42

Haftalık İstişare Toplantısında ekibiyle toplantı yapan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Projelerimizi, şehrimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak, bu vizyonlara uygun bir şekilde öncelik sırasına göre gerçekleştiriyoruz. Hizmet ederken halkımızın taleplerini ve şehrin ihtiyacını öncelik alıyoruz dedi.

Canik'te Öncelik Şehrin İhtiyacı

Canik Belediyesi Toplantı Salonu'nda yapılan toplantıya Başkan Osman Genç'in yanısıra Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri katıldı. Aralıksız 14 yıldır devam eden ve belediye çalışmalarının daha hızlı, etkili ve koordineli şekilde yürümesi amacıyla yapılan toplantıda birim müdürleri yürüttükleri çalışmalar ve aşamaları hakkında Başkan Genç'i bilgilendirirken, Başkan Genç ilçe genelinde yapılması planlanan projeler ve halkın taleplerinin yerine getirilmesi konularında birim müdürlerine talimat verdi.

 

14 YILDIR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Haftalık toplantıları 14 yıldır aksatmadan sürdürdüklerine işaret eden Başkan Genç, "Belediyecilik halka hizmet yeridir ve halka en yakın kurumdur. Halkımıza hizmet verirken bunun belli bir tertip ve düzen içerisinde gerçekleşmesi şart. Bu yönde 14 yıldır asla taviz vermediğimiz konulardan birisi her hafta düzenli olarak yaptığımız Haftalık İstişare Toplantısı'dır. Bu toplantılarda geride bıraktığımız haftada neler yaptık, önümüzdeki hafta neler yapacağız, bunları masaya yatırıyoruz. Haftalık toplantılarımız işlerin düzenli gitmesi açısından oldukça faydalı oluyor" dedi.

 

BAŞARININ SIRRI

Canik Belediyesi'nin kurumsal bir kimliğe sahip olduğuna işaret eden Genç, "Belediyecilik ciddi bir iştir ve halkımıza karşı sorumluluklarımızı her zaman biliyoruz. Eğer 14 yılda Canik'e her alanda yatırımlar kazandırdıysak bunu disiplinli ve düzenli çalışmamıza borçluyuz. Canik'teki başarının sırrı budur. Çünkü ilçemizle ilgili en küçük detayı bile bu toplantılarımızda ele alıyoruz. Projelerimizi, şehrimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak, bu vizyonlara uygun bir şekilde öncelik sırasına göre gerçekleştiriyoruz. Hizmet ederken halkımızın taleplerini ve şehrin ihtiyacını öncelik alıyoruz" diye konuştu.

 

SOSYAL BELEDİYECİLİK

Canik'te her alanda yaptıkları yatırımlarla Samsun’un ve Türkiye'nin büyüme hedefine de katkıda bulunduklarını dile getiren Başkan Genç, "Bizim işimiz halkı memnun etme sanatıdır. Halkımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde ve Sayın Başbakanımızın rehberliğinde AK Parti belediyeciliğine uygun olarak sosyal belediyeciliğin yanısıra ilçemizi diğer şehirlerle yarıştıracak eğitim, sağlık, ekonomik, ticari, kültürel, sportif alanlarda da yaptığımız yatırımlarla halkımızın yaşam konforunu artırıyoruz" şeklinde konuştu.

 

Canik'te Öncelik Şehrin İhtiyacı
Canik'te Öncelik Şehrin İhtiyacı
Canik'te Öncelik Şehrin İhtiyacı